Revisionsfirmaet Jørgen Larsen er et mindre revisionsfirma, som har været drevet af registreret revisor Jørgen Larsen siden starten 1. oktober 1982.
Jeg henvender mig primært til mindre virksomheder, såsom enkeltmandsvirksomheder og mindre selskaber. Jeg har således 35 års erfaring i at hjælpe nævnte virksomheder med deres regnskabsmæssige og skattemæssige udfordringer.
Jeg lægger vægt på den direkte og personlige betjening.
Jeg betjener en bred vifte af kunder og henvender mig ikke kun til specielle brancher.
Jeg bruger aktivt et stort netværk af eksperter og deltager hvert år i fore efteruddannelseskurser, så jeg derved kan sikre et konstant højt fagligt niveau.
Jeg er således godt rustet til også at løse dine opgaver.
Ageras indsamler løbende bedømmelser på virksomheder. Bedømmelserne baseres på 5 forskellige parametre, hvorefter brugerens vurderinger sammenfattes til én samlet bedømmelse.