NJH Consulting Gentofte
Ageras rating star
0 / 5 stars 0 reviews
NJH Consulting Gentofte
Ageras rating star
0 / 5 stars 0 reviews

Information

Er du nystartet eller mindre til større virksomhed? Og ikke har brug for en fast bogholder? Så kan jeg hjælpe dig. Og det hele foregår digitalt.

Som nyopstartet eller mindre virksomhed anbefaler jeg Billy.dk. Lad os tale sammen om de forskellige abonnement muligheder, et der passer til dig og din virksomhed.

Ud over Billy er jeg også specialist i økonomiprogrammet E-conomic. Af lønprogrammer bruger jeg dagligt salary eller Danløn.

Jeg tilbyder:
• Bogføring
• Bank/kreditor/debitor afstemning
• Lønadministration
• Momsindberetning
• Udarbejdelse af årsregnskab
• Indberetning af virksomhedens selvangivelse
• Klargøring af årsrapport til revisor

Sidder du og ikke kan komme videre med bogføringsarbejdet, har behov for et overblik, er træt af selv af bogføre og vil have en anden til det, ønsker at fokusere på det du er god til og derfor søger en god bogholder, så ring endelig og lad os sammen finde en løsning til dit behov.
Dansk , English , Deutsch

Om

Personligt citat

Det er vigtigt for mig at have en hverdag, hvor du som kunde er i centrum, og vi sammen får løst dit behov. Du vil opleve, at jeg er tilgængelige til at hjælpe og efterkomme de behov dit bogholderi har brug for.

Hvem er jeg; energisk, udadvendt og er klar til at vende tal i dit bogholderi. Brug for oprydning? Så er jeg klar - brug for daglig bogføring, så er jeg klar!

Hvordan kan I hjælpe virksomheder med at vækste?

Jeg sørger for dit bogholderi, så kan du koncentrere dig om dine drømme og mål med din virksomhed.

Certificeringer

Dinero-ekspert
Billy-ekspert
Bogholder
E-conomic-ekspert

Tjenester

Bogføring
Lønhåndtering
Årsregnskab

Kontaktoplysninger

Lokation

Find revisor i dag

Find en revisor, der passer til din opgave og behov. Udfyld blot vores formular, og udforsk vores store partner database. Gratis og uforpligtende.

Bedøm virksomheden